طرح برگزاری دوره جذب کارشناسان

موسسه حقوقی دانش پژوهان در راستای رسالت خود مبنی بر گسترش خدمات حقوقی در اقصی نقاط کشور، اقدام به جذب کارشناسان خود در سطح کشور می نماید. متقاضیان پس از طی مراحل طرح به شرح ذیل، به عنوان کارشناس موسسه عمل نموده و از مزایائی همچون دسترسی به شبکه وسیع دانشی و تجربی موسسه دانش پژوهان، ارجاع پرونده های محلی از سوی موسسه به کارشناس و آموزش های به روز و تخصصی زیر نظر اساتید برجسته و طراز اول برخوردار شده و به مشارکت در ارائه خدمات حقوقی  می پردازند. بدین ترتیب، امکان اشتغال پایدار  و کسب درآمد برای متقاضیان فراهم می شود. 


مخاطبین دوره:
کلیه کارشناسان حقوقی در سطح کشور که دارای شرایط عمومی و اختصاصی زیر هستند می توانند در این طرح شرکت نمایند.

شرایط ورود به دوره:
1-    شرایط عمومی متقاضیان:
•    تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به اسلام یا یکی از دیگر ادیان رسمی کشور
•    عدم اعتیاد به مواد مخدر 
•    عدم حجر و برخورداری از سلامت روانی
•    نداشتن سوء پیشینه کیفری 
•    داشتن گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (برای آقایان)
•    نداشتن سوء سابقه در فعالیت حقوقی برای متقاضیان دارای سابقه فعالیت حقوقی

2-    شرایط اختصاصی:
•    موفقیت در مصاحبه اولیه طرح
•    گذراندن دوره آموزش رشته های حقوقی و کسب و کار حقوقی و کسب موفقیت در آزمون 
•    طی نمودن دوره آموزش عملی تحت نظر نمایندگان منتخب
•    دارابودن مدرک مهارت های هفت گانه رایانه (ICDL)
•    گذراندن دوره آموزش عملی 15 روزه در واحدهای اجرایی
•    موفقیت در آزمون پایان دوره

مراحل شرکت در دوره: 
شرکت در این دوره طی مراحل زیر صورت می پذیرد:
یک: ثبت نامه اولیه در دوره از طریق فرم الکترونیکی زیر: 


لینک ثبت نام

 

دو: انجام مصاحبه با متقاضیان توسط اساتید برجسته کشوری
تبصره 2: با عنایت به محدودیت موجود در ظرفیت دوره، کسب حداقل80 درصد نمره مصاحبه الزامی می باشد.
تبصره 3: پذیرفته شدگان در مصاحبه بر اساس امتیازات کسب شده سطح بندی می شوند و به مرحله آموزش وارد می شوند. 

سه: برخورداری پذیرفته شدگان از آموزشهای اختصاصی موسسه دانش پژوهان
تبصره 4: این آموزش ها شامل یک ماه آموزش حقوقی و آموزش کسب و کار آنلاین در قالب LMS اختصاصی موسسه با امکان حضور در سراسر کشور خواهد بود. پس از آموزش، از متقاضیان آزمون تخصصی به عمل آمده و پذیرفته شدگان به مرحله بعدی طرح وارد می شوند. 

چهار: ورود متقاضیان به دوره تجربه اندوزی عملی 
در این مرحله متقاضیان در قالب یک دوره 15 روزه آموزش عملی زیر نظر نمایندگان منتخب موسسه حقوقی دانش پژوهان، در روند رسیدگی به پرونده ها مشارکت نموده و با جزئیات وظایف کاری خود آشنا می شوند. 

پنج: آغاز همکاری با داوطلبان واجد شرایط 
در مرحله نهائی، داوطلبانی که مرحله آموزش های عملی را با موفقیت بگذرانند و در آزمون نهائی پذیرفته شوند، به عنوان کارشناس موسسه فعالیت خود را آغاز می نمایند. 


پیوست 1: مزایا برای کارشناسان جذب شده در موسسه 

1.    اشتغال در صنعتی پایدار
از مهم‌ترین مزایای کارشناسان موسسه حقوقی دانش پژوهان،  اشتغال در یک صنعت پایدار و موسسه حقوقی بزرگ است. فعالیت حقوقی یکی از کسب‌و‌کارهای ثابت است که کم‌تر دستخوش تغییرات و فراز و نشیب های اقتصادی می‌شود و اطمینان خاطر بیشتری به کارکنان در این حیطه می‌دهد.

2.    استفاده از تجارب و تخصص شبکه بزرگ وکلا و کارشناسان دانش پژوهان

3.    ارجاع پرونده های محلی از سوی موسسه به کارشناسان 


4.    استفاده از برند و علامت تجاری موسسه دانش پژوهان

5.    دسترسی به منابع حرفه ای عظیم در شبکه کشوری و بین المللی دانش پژوهان

6.    مشارکت در ارائه خدمات تجاری و بازرگانی بین المللی دانش پژوهان

7.    مشارکت در امور مهاجرت و سرمایه گذاری در محیط بین المللی

8.    آموزش بازاریابی و ارائه خدمات حقوقی

موسسه حقوقی دانش پژوهان کارشناسان خود را در زمینه بازاریابی و فروش خدمات حقوقی آموزش می‌دهد تا کارشناسان آگاه و قدرتمندی داشته باشد. کارشناسان هوشیار و آموزش‌دیده باعث ارائه خدمات حقوقی قوی تر و بیشتری می‌شوند و به همین علت است که موسسه دانش پژوهان بهترین آموزش ها را به کارشناسان خود ارائه می دهد. 

9.    استفاده از کارگاه‌ها و همایش‌های رایگان
موسسه حقوقی دانش پژوهان  برای به‌روز بودن اطلاعات حقوقی کارشناسان خود، به صورت ماهانه و یا فصلی اقدام به برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌هایی می‌کنند تا ایشان بتوانند آخرین اطلاعات را در خصوص خدمات حقوقی، دریافت کنند؛ همه کارشناسان به دلخواه و رایگان می‌توانند در این همایش‌ها حضور یابند.


10.    امکان ارتقای شغلی

بمنظور بالا بردن سطح کیفی خدمات موسسه دانش پژوهان اقدام به سطح بندی بین کارشناسان خود نموده و به همان نسبت امکانات و امتیازاتی برای کارشناسان با سطح برتر در نظر گرفته است.

11.     شرکت رایگان در دوره های آموزشی آزمون های سردفتری و وکالت
کارشناسان موسسه می توانند به صورت رایگان از برخی آموزش های کمکی آزمون های سردفتری، وکالت، قضاوت و کارشناسی ارشد حقوق موسسه زیر نظر برترین مدرسین کشور برخوردار شوند.

12.    برخورداری از درآمد ماهیانه متناسب
کارشناسان موسسه به فراخور توانائی های خود از درآمد ماهانه حداقل سه میلیون تومان بهره مند می شوند. با توجه به گستردگی فعالیتهای موسسه و با توجه به توانمندی های کارشناسان، امکان افزایش این درآمد نیز وجود دارد. 

13.    دسترسی به سامانه جامع خدمات حقوقی کشور با امکانات ذیل:
1)    مشاوره تخصصی
انجام مشاوره  های تخصصی با بهترین وکلا و کارشناسان حقوقی از اساتید دانشگاه و قضات بازنشسته بصورت دپارتمان های مختلف حقوقی
1. دپارتمان ملکی
2. دپارتمان قراردادها
3. دپارتمان بیمه و تصادفات
4. دپارتمان وقف و تولیت
5. دپارتمان پزشکی
6. دپارتمان مالیات
7. دپارتمان مهاجرت و تحصیل
8. دپارتمان حقوق خانواده

متقاضیان عزیز جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره 02128429717 و یا با شماره واتس اپ 09306572568 تماس بگیرید.


پیوست 2: معرفی حوزه های کاری و توانمندی های موسسه
1)    محاسبه هزینه ها و خسارات
مؤسسه حقوقی دانش پژوهان با استناد به قوانین موضوعه در صدد است خدمات رایگان و آنلاین به کاربران در خصوص میزان هزینه دادرسی در مراحل مختلف، دیه به نرخ روز، مهریه به نرخ روز و خسارت تأخیر تادیه ارائه نماید.

2)    حقوق بین المللی
•    مشاوره حقوقی و وکالت جهت تنظیم قرارداردها و شرکت های بین المللی و ثبت آن
•    داوری طرفین در بسیاری از اختلافات تجاری و برطرف نمودن آن در سراسر جهان با تنظیم توافقنامه های داوری قبل و بعد از ایجاد اختلاف، همراه با تنظیم شروط داوری در این قراردادها
•    پذیرش داوریهای بین المللی و ad hoc  مطابق با قواعد داوری آنسیترال
•    مشاوره در خصوص نحوه طرح دعاوی خانوادگی ایرانیان و مراجعه ایشان به محاکم خارجی
•    مشاوره در خصوص موانعی اعم از شرعی و حقوقی که ایران جهت پیوستن به اساسنامه دیوان کیفری بین المللی با آنها مواجه است.
•    مشاوره در خصوص عواقب تابعیت دوگانه و روش های جلوگیری از آن
•    مشاوره در خصوص حقی که متهم جهت دفاع در اساسنامه دادگاه کیفری بین المللی از آن برخوردار است.
•    مشاوره در خصوص دلایل حقوقی که تحریم کنندگان بین المللی ایران عنوان می کنند.
•    مشاوره در خصوص قانونی که در حقوق جزای بین المللی و ایران در خصوص منع تعقیب مجدد وجود دارد.
•    معرفی داوران و انتخاب ایشان
•    به اجرا در آوردن آراء داوران
•    اعتراض به آراء داوری بین المللی و یا ارتقاء آنها
•    آشنایی با مهاجرت و روش مهاجرت به سایر کشورها
•    ارائه مشاوره در خصوص قوانین بین المللی بیمه، حقوق گمرکی و ترابری بین المللی

3)    سامانه جامع مشاوره کشوری
موسسه حقوقی دانش پژوهان با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی اقدام به راه اندازی سامانه جامع مشاوره کشوری نموده است که بخش مشاوره حقوقی سامانه بعهده موسسه دانش پژوهان خواهد بود کارشناسان موسسه در قسمت حقوقی می توانند در شهر خود به ارائه مشاوره بپردازند و پرونده های جذب شده از سامانه را در شهر خود پیگیری نمایند.

4)    کمیسیون مشاوران
در این بخش از سامانه جامع حقوقی پرونده ها بر اساس درخواست موکل و پیچیدگی و لاینحل بودن پرونده از بین وکلای با تجربه و قضات بازنسته و کارشناسان دادگستری بصورت اینترنتی کمیسیون تشکیل خواهد شد و بعد از به شور گذاشتن پرونده جهت ارائه به محاکم قضائی پیگیری خواهد شد مزیت این طرح پایین آمدن قابل توجه درصد خطای پرونده و حل پرونده های لاینحل خواهد بود.


5)    فروش پنل سامانه
سامانه جامع حقوقی این امکان را دارد تا اقشار مختلف جامعه نسبت به نیازشان به خدمات حقوقی بتوانند بسته خدمات حقوقی را دریافت نمایند از جمله این خدمات می توان به مشاوره تخصصی، کمیسیون مشاوران، تنظیم اوراق قضائی، کارشناسی، و آموزش اشاره نمود. کارشناسان موسسه میتوانند در شهر خود با ادارات دولتی نهادها و کارخانجات و اصناف مختلف قرارداد بسته و از طریق سامانه اقدام به ارائه خدمات نمایند.


6)    رزرو مشاوره حضوری و تلفنی
سامانه جامع مشاوره امکان رزرو مشاوره بصورت تلفنی و همچنین حضوری را فراهم نموده تا متقاضیان بتوانند از طریق سامانه وقت حضوری و تلفنی خود را از قبل تعیین کنند.
تبصره:
موسسه حقوقی دانش پژوهان با متقبل شدن هزینه بالا سطح امنیت سامانه را با توجه به اهمیت حفظ اطلاعات متقاضیان ارتقاء داده است و کاربران و کارشناسان موسسه می توانند با امنیت بالا پرونده ها و اطلاعات خود را در سامانه بارگذاری نمایند. بدین ترتیب، سامانه جامع خدمات حقوقی دارای چندین لایه امنیتی جهت جلوگیری از هک شدن اطلاعات می باشد که توسط بهترین متخصصان فن آوری اطلاعات طراحی شده است.
تبصره: 
امروزه سیستم های پیشرفته داده کاوی و پردازش اطلاعات به پیشرفت مشاغل مختلف کمک شایانی نموده است و در سیستم فروش شرکت های بزرگ و بیزینس های موفق مورد استفاده قرار میگیرد و از این رو، این قابلیت در سامانه، موسسه را قادر می سازد خدمات را بر اساس رویه های هر منطقه بومی سازی نماید. 

7)    تنظیم اوراق قضائی
سامانه جامع خدمات حقوقی کشور با دارا بودن جامعترین مرجع قراردادها و همچنین با بهره گرفتن از بهتنرین کارشناسان جهت تنظیم اوراق قضائی و تنظیم قراردادها به عنوان مرجعی معتبر در سطح کشور عمل می نماید. 

•    تنظیم انواع شکوائیه: تنظیم شکوائیه توسط وکلای خبره دانش پژوهان می توان به هموار شدن مسیر برای رسیدن به نتیجه مطلوب بینجامد.

•    تنظیم لایحه کیفری: لایحه دفاعیه تکمیل‌کننده عرض‌حال یا دادخواست است که اگر توسط وکیل متخصص نوشته شود، دارای اعتبار بالاتری نزد مقامات قضایی می باشد.

•    تنظیم انواع قرارداد: کاهش ریسک اقتصادی، هموار شدن مسیر برای رسیدن به نتیجه مطلوب، پیشگیری از دعوا، جلوگیری از اختلاف نظرهای قضایی از جمله مزایای تنظیم قرارداد توسط وکیل است.

•    تنظیم دادخواست حقوقی: تنظيم صحيح دادخواست حقوقی اهمیت زیادی دارد. چه بسا کسی که محق است به خاطر اشتباه در تنظيم دادخواست حقوقی از حق خود محروم شود.

•    تنظیم لایحه حقوقی: لایحه دفاعیه تکمیل‌کننده عرض‌حال یا دادخواست است که اگر توسط وکیل متخصص نوشته شود، دارای اعتبار بالاتری نزد مقامات قضایی می باشد.

•    تنظیم انواع اظهارنامه حقوقی: تنظیم اظهارنامه توسط یک وکیل حاذق می تواند منشاء مطالبه خسارت خواهان باشد یا از ادعای مطالبه خسارت طرف مقابل جلوگیری نماید.

8)    امکان تبادل پرونده در سرتاسر کشور
با توجه به لزوم دادرسی پرونده های مختلف حقوقی و کیفری در محل مورد اختلاف و شرایط سخت پیگیری برای کسانی که در محل دارسی سکونت ندارند و هزینه های بالای رفت و آمد و دادرسی در سامانه این امکان فراهم شده است تا با مراجعه به کارشناسان شهر مبدا و تشکیل پرونده درتوسط ایشان، موکل بتواند به کمک کارشناس موسسه در شهر خود با کمترین هزینه پرونده های خود را پیگیری نماید. ارجاع پرونده ها بین کارشناسان شهرها ا ز جمله امکانات سامانه حقوقی دانش پژوهان است.

9)    پشتیبانی 24 ساعته سامانه
کارشناسان موسسه در طول شبانه روز می توانند از بهترین کارشناسان فنی و علمی پشتیبانی دریافت نمایند.

10)     آموزش حقوقی
سامانه جامع حقوقی دارای بخش آموزش برای فعالان حقوقی کشور و کارشناسان موسسه و کلیه صنوف می باشد. در این سامانه، با بهره گیری از اساتید دانشگاه و خبرگان طراز اول حقوقی کشور، کلیه امور حقوقی آموزش داده می شود. 

 

متقاضیان عزیز جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره 02128429717 و یا با شماره واتس اپ 09306572568 تماس بگیرید.